- Το δέρμα σας
- Πρόσωπο
- ΣΩΜΑ
- Ήλιος
- Μωρό
- Μακιγιάζ
-
Η μάρκα
Το δώρο της καταπράυνσης
-
- ΔΙΑΓΝΩΣΗ
καθαρισμός, αφαίρεση μακιγιάζ, καταπραϋντική δράση, εξυγίανση
Καθαρίζει - Αφαιρεί το μακιγιάζ
Απαλός αφρός καθαρισμού για την απομάκρυνση του μακιγιάζ, τον καθαρισμό και την εξάλειψη των ακαθαρσιών και της περίσσειας σμήγματος. Κανονικό έως μεικτό ευαίσθητο δέρμα.
Αφρός καθαρισμού και αφαίρεσης μακιγιάζ για τα μάτια και το κανονικό έως μεικτό ευαίσθητο δέρμα, εξυγιαίνει και απομακρύνει τους ρύπους και την περίσσεια σμήγματος. Με 98% φυσικά συστατικά και κανένα ζωικής προέλευσης, διατηρεί τη φυσική ισορροπία του δέρματος. Αυτός ο πλούσιος, ελαφρύς αφρός με λεπτό άρωμα αφαιρεί το μακιγιάζ, εξυγιαίνει και καταπραΰνει το δέρμα χάρη στη σύνθεση του που περιέχει Ιαματικό Νερό της Avène και γλυκερίνη για μεγαλύτερη άνεση. Η σύνθεσή του χωρίς σάπωνες περιέχει ελάχιστα συστατικά στη σωστή δόση, ώστε να διασφαλίζεται η αποτελεσματικότητα και η ανοχή*. Αφήνει το δέρμα καθαρό, απαλό και άνετο.
Η συσκευασία του Αφρού Καθαρισμού 150 ml είναι κατασκευασμένη από 49% ανακυκλωμένα υλικά. Το φιαλίδιο είναι κατασκευασμένο από 100% ανακυκλωμένο πλαστικό**.
Καθαρίζει απαλά, αφαιρεί το μακιγιάζ και εξυγιαίνει, ενώ απομακρύνει τους ρύπους και το υπερβολικό σμήγμα
• ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΕΙ ΤΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ απαλά
• ΕΞΑΛΕΙΦΕΙ τους ρύπους και την περίσσεια σμήγματος
• ΔΙΑΤΗΡΕΙ τη φυσική ισορροπία του δέρματος
* Μονοκεντρική μελέτη με τη συμμετοχή 31 ατόμων με ευαίσθητο δέρμα και μάτια, με εφαρμογή δύο φορές την ημέρα στο πρόσωπο, τα μάτια, τα χείλη και το ντεκολτέ
** Με εξαίρεση την αντλία και το καπάκι
Εφαρμόστε σε νωπό ή στεγνό δέρμα.
Ξεπλύνετε καλά
Καταπραΰνει, ενισχύει και επαναφέρει την ισορροπία του δέρματος.
Για το 93% των γυναικών, το δέρμα είναι καθαρό, οι ακαθαρσίες απομακρύνονται
το 91% ένιωσε πως το δέρμα έχει εξυγιανθεί
Ποσοτική δοκιμή χρήστη σε 70 γυναίκες με ευαίσθητο δέρμα και μάτια (1/2 = χρήστες φακών επαφής) που χρησιμοποιούν καθαριστικά με αφρό
θα συνιστούσα αυτό το προϊόν σε ένα φίλο
Νεφέλη, 29 χρόνια
3 years agoΜΕΡΣΙΝΑ, 41 χρόνια
5 years agoΚαθαρίζει και αφαιρεί το μακιγιάζ από το πρόσωπο, τα μάτια και τα χείλη!!! Το δέρμα μετά είναι μαλακό με έντονη την αίσθηση της καθαριότητας!!!
Δήμητρα, 30 χρόνια
7 years agoΕιμαι απολυτα ικανοποιημενη απο το αποτεμεσμα.Καθαριζει καταπληκτικα χωρις να ξηραινει το δερμα και μπορεις αφοβα να το χρησιμοποιησεις στην περιοχη των ματιων.Ειναι οτι πρεπει για μικτες επιδερμιδες!
Πάρα πολυ ωραία υφή, αφήνει το μεικτό δέρμα καθαρό και λαμπερό. Για καθημερινή χρήση.